Už žádné viditelné strie a tmavé skvrny na těle!

Pokožka těla si zaslouží stejnou péči, jako pleť obličeje. Mezi nejčastější problémy, které řešíme, patří viditelnost strií, ale i sluneční a pigmentové skvrny. Účinné řešení nyní nabízí
NIVEA v podobě nových tělových přípravků řady LUMINOUS630®.

Úspěšná řada NIVEA LUMINOUS630®, která nabízí účinné produkty pro boj proti pigmentovým skvrnám, se nyní rozšiřuje o další dva produkty, které jsou zaměřeny pro péči
o tělo. Je určena všem, kdo chtějí snížit viditelnost strií a slunečních či pigmentových skvrn.

Řada NIVEA LUMINOUS630®

V roce 2020 uvedla NIVEA řadu péče o pleť Cellular Luminous630®, která byla výsledkem 10 let pečlivého výzkumu, během něhož odborníci testovali více než 50 000 molekul.
Nakonec byla úspěšná molekula číslo 630, která vyrovnává pigmentaci, a tím redukuje tmavé skvrny.

Strie jako nejčastější problém v péči o tělo

Se striemi bojuje celosvětově až 40 % populace. Nejčastějším důvodem jejich vzniku jsou rychlé výkyvy tělesné hmotnosti. V důsledku přibývání na váze nebo nárůstu svalové hmoty se kůže rychle natahuje, čímž dochází k nadměrnému napínání pojivových tkání. Elastická vlákna se trhají což se na povrchu pokožky projeví v podobě drobných jizviček – strií. K tomu dochází často v době těhotenství, kdy se mění také hladina hormonů v krvi. Právě hormonální změny jsou pak dalším faktorem vzniku strií. Oslabují totiž elasticitu pokožky. Ke vzniku strií dochází také v souvislosti s genetickou dispozicí.

Serum  Luminous630

Zdroj: Nivea

Když vás trápí tmavé skvrny

Pigmentové a sluneční skvrny jsou dalším problémem, na který hledá řešení mnoho spotřebitelů. Vznikají ve chvíli, kdy se v pokožce vytváří nerovnoměrně pigment melanin. Faktory, které na jejich vznik působí, souvisí s nechráněným sluněním a věkem. Často se objevují také v době těhotenství a menopauzy, kdy se mění hladina hormonů. Jejich výskyt pozorují i lidé s mastnou pletí a sklonem k tvorbě akné. Pupínky zanechávají na pokožce stopy, které vedou ke vzniku tmavých skvrn a nerovnoměrného zabarvení. To vše souvisí také, podobně jako u strií, s dědičností.

Ve finále se tyto problémy podepisují nejen na vzhledu našeho těla, ale mohou potrápit i naši psychiku.

Doporučujeme také: Pleťová séra značky NIVEA: Krása dávkovaná po kapkách

tělové olejové sérum a mléko

Zdroj: Nivea

Každý problém má ale svoje řešení. Začněte třeba tím, že se budete soustředit ve svém životě na krásné okamžiky, místo trápení se s nedostatky vašeho těla. Prakticky pak sáhněte po účinné péči, která může strie a barevné nerovnoměrnosti pokožky eliminovat.


Řada NIVEA LUMINOUS630® nabízí dvě inovativní řešení v podobě dvou nových produktů proti striím a tmavým skvrnám.

Revoluční produkt NIVEA LUMINOUS630®

Zdroj: Nivea

Objevte produkty pro péči o tělo NIVEA LUMINOUS630®

Tělové olejové sérum LUMINOUS630®, 100 ml, 490 Kč

Vysoce efektivní složení obsahuje patentovanou účinnou látku LUMINOUS630®, která vyrovnává tón pokožky a výrazně snižuje viditelnost pigmentových skvrn a strií způsobených těhotenstvím či hormonálními a váhovými změnami. Při pravidelném používání pomáhá předcházet tvorbě nových strií. Okamžitě po aplikaci séra je pokožka po celých 48 hodin jemná a hladká. První viditelné výsledky se pak dostaví po 2 týdnech a ideálního stavu dosáhnete po měsíci pravidelného používání.

Potvrzení účinnosti:

V roce 2022 se zúčastnilo 172 žen čtyřtýdenní studie, během níž testovaly olejové sérum s Luminous630®. 97 % respondentek potvrdily, že mají zájem výrobek používat i nadále, aby si udržely dosažené výsledky.

Tělový krém LUMINOUS630®, 200 ml, 440 Kč

Pečující složení bude pokožku nejen hýčkat, ale přispěje k řešení strií a slunečních či pigmentových skvrn. Díky patentované látce LUMINOUS630® sjednocuje tento tělový krém barevný tón pokožky a redukuje viditelnost strií i pigmentových skvrn již za 4 týdny pravidelného používání. Navíc pokožku okamžitě intenzivně vyživí a hydratuje na dlouhých 48 hodin.

Zdroj úvodní fotografie: Nivea

Luminous630

Zdroj: Nivea

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE