Poloha vašeho pracovního stolu ovlivňuje váš obchodní život podle Feng Shui

Poloha pracovního stolu může mít velký vliv na pracovní život z pohledu principů feng shui. Podle feng shui je důležité, aby byl pracovní stůl umístěn tak, aby vytvářel stabilní a podporující energii, která pomáhá zlepšovat koncentraci, produktivitu a celkovou pohodu při práci.

Celkově je důležité, aby byla poloha pracovního stolu v souladu s principy feng shui, protože správné umístění a energie pracovního prostředí mohou ovlivnit nejen pracovní život, ale i celkovou pohodu a prosperitu.

Doporučujeme: Jak si v životě vytvářet hojnost? Mohou nám pomoci i léčivé drahé kameny?

Obchodný život podľa feng shui

Obchodní život podle feng shui

Podle feng shui můžete zlepšit svůj obchodní život tím, že se budete řídit několika základními pravidly.

Zde jsou některé tipy:

 1. Udržujte své pracovní prostředí čisté a uklizené - to vám pomůže udržet pozitivní energii a odstranit překážky, které by mohly bránit vašemu úspěchu.
 2. Používejte barvy, které podporují prosperitu a úspěch - jako je zelená, modrá nebo fialová, ve svém pracovním prostředí.
 3. Umístěte do svého pracovního prostředí symboly bohatství a prosperity - jako jsou například rostliny, fontány nebo zrcadla.
 4. Umístěte svůj pracovní stůl tak, abyste měli výhled na dveře - to vám pomůže udržet kontrolu nad situací v obchodním prostředí.
 5. Používejte kresby a obrazy, které podporují prosperitu a úspěch - jako je například zobrazení ryb nebo zlatých mincí.

Tyto tipy vám mohou pomoci vylepšit váš obchodní život a dosáhnout většího úspěchu ve vaší kariéře.

Pracovní stůl - jak vytvořit pracovní prostor podle feng shui?

Ideální je umístit pracovní stůl tak, aby byl umístěn proti zdi a měl jasný výhled na dveře, což symbolizuje kontrolu nad pracovním prostředím a zlepšuje pocit bezpečí a jistoty.

Je také důležité vyhnout se umístění pracovního stolu přímo pod oknem, aby se zabránilo úniku energie a zhoršení koncentrace.

 • Kromě toho je důležité, aby byl pracovní stůl čistý a uspořádaný, protože nepořádek a chaotické prostředí mohou bránit volnému toku energie a zpomalovat práci. 
 • Je také vhodné umístit na pracovní stůl rostliny, svíčky nebo jiné harmonizující prvky, které pomáhají vytvářet pozitivní a stimulující energii.

Nepřehlédněte: Odborník radí: Jak na silnou imunitu? (4. díl)

Poloha vašeho stoluDepositphotos

Poloha vašeho stolu v pracovně či kanceláři ovlivňuje váš obchodní život

Poloha stolu v pracovně nebo kanceláři může mít velký vliv na můj obchodní život. Pokud máme stůl umístěný v příjemném prostředí s dostatkem světla a prostoru, kde se cítíme pohodlně a soustředěně, můžeme efektivně pracovat a být produktivní. Naopak, pokud je stůl umístěný na nevhodném místě, kde nás ruší nepříznivé vnější faktory nebo nemáme dostatek prostoru na práci, může to mít negativní vliv na koncentraci a výkon.

 • Proto se snažme mít náš stůl v pracovně či kanceláři dobře organizovaný a přizpůsobený mým potřebám.
 • Využívejme různé doplňky jako držáky na pero, organizéry na dokumenty a dostatečné osvětlení, abychom se mohli soustředit na naši práci a dosáhnout svých obchodních cílů.
 • Celkově má poloha stolu v pracovním prostředí velký vliv na efektivitu a úspěch v obchodním životě.

Poloha stolu a tok energie - jaká jsou pravidla feng shui?

Podle pravidel feng shui by měl být pracovní stůl umístěn tak, aby byl co nejbližší k vchodovým dveřím místnosti, ale zároveň abyste měli výhled na dveře, abyste měli kontrolu nad tím, kdo přichází a odchází. Také by měl být umístěn proti zdi, aby vám poskytoval podporu a stabilitu.

Je důležité, aby na pracovním stole nebyl nepořádek a aby byl dostatečně velký a pohodlný, abyste měli dostatek místa k práci. Výška stolu by měla být taková, aby jste pohodlně seděli a neměli bolesti zad nebo krku.

 • Pokud na pracovním stole pracujete s počítačem, je důležité, aby monitor byl ve správné výšce a aby nevytvářel žádné odlesky nebo zrcadlení.
 • Také je dobré mít na stole nějaké živé rostliny nebo dekorace, které přinesou do pracovního prostředí pozitivní energii.

Všechna tato pravidla feng shui by měla přispět k tomu, abyste se cítili pohodlně a produktivně při práci a abyste měli pozitivní energii a dobrou náladu.

Doporučujeme také: Zastavený zubní kaz není mýtus! Jak ho zastavit?

Poloha stolu a tok energieDepositphotos

Dobré feng shui + energie čchi - přitáhněte oblast bohatství i oblast kreativity

Dobré feng shui a energie čchi - chcete-li se zaměřit na oblast bohatství a kreativity, je důležité si uvědomit, že tyto dvě věci jsou úzce propojeny a mohou se navzájem posilovat.

Pro oblast bohatství byste měli upřít svou pozornost na jihozápadní část místnosti. V tomto prostoru můžete umístit symboly prosperity, jako jsou zlaté mince, krystaly nebo obrazové symboly hojnosti. Důležité je také udržovat tento prostor čistý a uspořádaný, aby se energie mohla volně pohybovat a přitahovat bohatství.

Pro oblast kreativity je ideální severovýchodní část místnosti. Sem můžete umístit barvy a dekorace, které podporují tvůrčí myšlení, jako jsou umělecká díla, barvy vodních prvků (modrá, tmavě zelená) nebo rostliny. Důležité je také mít prostor, kde se můžete věnovat své kreativitě bez rušení, ať už je to ateliér, dílna nebo pracovní koutek.

Kromě těchto konkrétních tipů je také důležité udržovat pozitivní mysl a uvolněnou energii. Pravidelné meditace, cvičení jógy nebo jednoduše čas na relaxaci a odpočinek mohou pomoci uvolnit blokády a pustit kreativní a prosperující energii do vašeho života. Buďte otevření a přijímaví k novým příležitostem a možnostem a dovolte své energii čchi volně proudit.

Energetická rovnováha + pozitivní energie

Energetická rovnováha je klíčovým aspektem našeho celkového blahobytu a zdraví. Když jsme v energetické rovnováze, cítíme se silní, vyvážení a plní energie. Naopak, když nám v těle chybí energie nebo je v něm nějaká nerovnováha, můžeme pociťovat únavu, stres nebo sníženou schopnost zvládat každodenní úlohy.

 • Pozitivní energie je klíčem k dosažení této rovnováhy.
 • Když jsme obklopeni pozitivní energií, cítíme se šťastní, motivovaní a plní optimismu. 
 • Pozitivní energie nás také naplňuje silou a odhodláním překonávat překážky a dosahovat své cíle.

Pro dosažení energetické rovnováhy a přítomnosti pozitivní energie je důležité věnovat pozornost svému mentálnímu, emocionálnímu a fyzickému zdraví. Meditace, cvičení, dostatek spánku a strava bohatá na živiny mohou být užitečné nástroje k udržení této rovnováhy.

Nezapomeňte také na důležitost pozitivního myšlení a vnímání světa kolem sebe. Hledání a vytváření pozitivních a podpůrných vztahů a prostředí může posílit vaši energetickou rovnováhu a přitáhnout ještě více pozitivní energie do vašeho života. Buďte tak otevření tomu, co život nabízí, a nechte pozitivní energii volně proudit přímo skrze vás.

Energetická rovnováhaDepositphotos

Feng shui předměty a feng shui symboly na vašem pracovním stole

Na pracovním stole by měly být umístěny předměty a symboly, které podporují produktivitu, kreativitu a prosperitu.

Sledujte například i tyto feng shui tipy, aby energie místnosti a upravený prostor podporovaly vaši oblast kariéry i oblast slávy:

 • Rostliny - rostliny jsou symbolem života a vitality a mohou přilákat pozitivní energii do vašeho pracovního prostoru.
 • Krystaly - krystaly mají schopnost přitahovat a udržovat energii a mohou pomoci očistit a vyvážit váš pracovní prostor.
 • Zrcadlo - zrcadlo může být umístěno na stole k odrážení energie a přitahování prosperity do vašeho života - zároveň také uvolňuje energii.
 • Feng shui fontány - fontány jsou symbolem prosperity a bohatství a mohou přilákat pozitivní energii do vaší práce.
 • Svícny - svícny mohou pomoci při vytváření harmonického a pohodlného pracovního prostředí.

Tyto předměty a symboly by měly být umístěny tak, aby vytvářely harmonickou a vyváženou energii ve vašem pracovním prostředí. Je důležité, abyste si vybrali ty, které vám osobně rezonují a cítíte se s nimi pohodlně.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE