Revoluce proti tmavým skvrnám pokračuje!

Společně s vráskami a povadlými konturami obličeje patří pigmentové skvrny mezi nejčastější známky stárnutí. Jejich vzniku je proto dobré předcházet. Pokud už se však na vaší pleti objeví, redukujte je těmi nejlepšími kosmetickými produkty. 

NIVEA uvádí na trh pět novinek řady LUMINOUS630® pro péči o pleť obličeje a rukou, které účinně ošetřují tmavé skvrny a předcházejí jejich vzniku.

Jak vznikají pigmentové skvrny

Naše kůže automaticky produkuje pigment melanin, díky němuž má přirozenou barvu. Existují však faktory, které způsobují, že se melanin v pokožce vytváří nerovnoměrně. To pak vede ke vzniku typických tmavých skvrn, jež se vyskytují obvykle na pokožce obličeje a rukou. Právě tyto partie jsou totiž nejvíce vystavovány slunečnímu záření, které za vznikem pigmentových skvrn stojí nejčastěji. Nadměrnou produkci melaninu může vyvolat také hormonální nerovnováha (například v těhotenství), ale i podráždění pleti například vlivem akné či vyšší věk. Ke vzniku pigmentových skvrn mívají větší genetické dispozice lidé s tmavším fototypem.  

Řešení nabízí řada LUMINOUS630®

V roce 2020 uvedla NIVEA řadu péče o pleť Cellular Luminous630®, která byla výsledkem 10 let pečlivého výzkumu, během něhož odborníci testovali více než 50 000 molekul. Nakonec byla úspěšná molekula číslo 630, která vyrovnává pigmentaci, a tím redukuje tmavé skvrny. Na trh se tak dostal denní krém a ošetřující pleťové sérum Cellular Luminous630®. Nyní se tato úspěšná řada rozšiřuje o další produkty účinné v boji proti pigmentovým skvrnám.  

Noční krém Cellular Luminous630

Zdroj: Redakce

Objevte rozšířenou péči o pleť Cellular Luminous630® od NIVEA

Vysoce účinný regenerační noční krém působí na buněčné úrovni s dvojím účinkem: Kyselina hyaluronová regeneruje a posiluje pleť, zlepšuje její odolnost a vyplňuje vrásky, zatímco účinná látka Luminous630® redukuje pigmentové skvrny a předchází jejich opětovnému vzniku.

  • Vyzkoušejte: Noční krém Cellular Luminous630®, NIVEA, 50 ml, 629,90 Kč
Tónovací krém a oční krém Cellular Luminous630

Zdroj: Redakce

Jak sjednotit barevný tón pleti

Každou desátou ženu trápí nejednotný tón pleti včetně pigmentových skvrn. Pleť kvůli tomu působí starším a unaveným dojmem. Barevně sjednotit a rozzářit pleť dokáže tónovací krém s účinnou látkou Luminous630®, která redukuje pigmentové skvrny a předchází jejich opětovnému vzniku. Viditelné výsledky uvidíte již po 4 týdnech používání. Ve složení tónovacího krému navíc najdete kyselinu hyaluronovou, která pleť hloubkově hydratuje a redukuje jemné linky a vrásky.

  • Vyzkoušejte: NIVEA Tónovací krém Cellular Luminous630®, 40 ml, 629,90 Kč

Tmavé kruhy pod očima mohou být, kromě nerovnováhy produkce melaninu, například následkem dehydrované nebo unavené pleti. Řešení nabízí oční krém s účinnou látkou Luminous630®, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny. Kyselina hyaluronová pleť intenzivně hydratuje a pomáhá redukovat jemné linky a vrásky. Kofein si zase poradí s únavou. Už za 8 týdnů používání se sníží intenzita kruhů pod očima o 40 %.

  • Vyzkoušejte: Oční krém proti tmavým kruhům Cellular Luminous630®, NIVEA, 15 ml, 499,90 Kč
Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám Luminous630

Zdroj: Redakce

Ať máte krásné ruce!

Chcete-li, aby vaše ruce byly na dotek jemné a hebké, je třeba je pravidelně hydratovat. Jejich časté mytí a dezinfikování totiž pokožku vysušuje. Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám se postará nejen o hydrataci a výživu, ale také o redukci pigmentových skvrn a jejich zesvětlení – to díky účinné patentované látce Luminous630®. Aby se pigmentové skvrny vlivem slunečního záření ještě více nezvýraznily, obsahuje krém OF 15.

  • Vyzkoušejte: NIVEA Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám Luminous630®, 50 ml, 199,90 Kč

Pozor na sluneční záření!

UVA paprsky se prokazatelně podepisují na stárnutí pleti, vzniku vrásek i pigmentových skvrn. Proto je třeba před jejich škodlivými účinky pokožku chránit, a to dokonce i tehdy, když zrovna nejste na přímém slunci. Paprsky totiž pronikají i skrz mraky a kůži nevratně poškozují. Spojte proto prevenci a ochranu v jedno a vezměte si na pomoc pleťový krém na opalování s látkou Luminous630® s vysokým ochranným faktorem. Používejte jej nejen na dovolené, ale kdykoli půjdete ven. Oceníte lehkou texturu, která se rychle vstřebá.

  • Vyzkoušejte: NIVEA Pleťový krém na opalování Luminous630® OF 50, 40 ml, 399,90
1 komentár
Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

28.09.2022 10:47

Ten plánujem vyskúšať, Nivea je pre mňa Top značka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE