Lunární horoskop - co vám přinese Velikonoce? - 2. část

Velikonoční svátky jsou už za dveřmi a my jsme se podívali do lunárního kalendáře, co si na nás Měsíc tentokrát nachystal. Zatímco Zelený čtvrtek a Velký pátek se ponese ve vodním Štíru, Bílá sobota a Velikonoční neděle už budou pod živlem ohně. Na svědomí to bude mít dobrodružný Střelec, který se kromě jiného také rád druží. Můžete se tedy těšit na zajímavé chvíle, které budou přát společenským setkáním, rodinným posezením, zábavě i aktivnímu odpočinku.

Doporučujeme přečíst: Velikonoční zvyky, tradice a rituály

30.3.2024 – BÍLÁ SOBOTA

Tento den je dalším mimořádně významným církevním svátkem. Věřící jsou zvyklí světit jídla, celkově velikonoční přípravy vrcholí. Nezapomínejte však na to, že stále platí přísný půst. I když mezi silně věřící nepatříte, postit se vám neuškodí. Měsíc stále ubývá a pomáhá tak z těla odbourávat vše, co mu škodí. I když vás Střelec může nabádat k pokušením, projevte silnou vůli a odolejte. Vždyť do gurmánského hodování zbývá už jen jeden den.

Luna vám prozradí, co vás čeká během Velikonoc (ČÁST II.)

Zdroj: Depositphotos

KRÁSA A ZDRAVÍ

Střelec přeje vlasům, pleti, i nehtům. Když se vám podaří dokončit všechny velikonoční přípravy a konečně si najdete i chvíli pro sebe, věnujte ji právě svému tělu. Vlasy nejen klasicky umyjte, ale dnes jim dopřejte i speciální zábal – klidně z domácích zásob, vejce i olivový olej se během Velikonoc najdou určitě ve většině domácností. Když narazíte i na tvaroh, dopřejte jeho regenerační účinky pleti a zkuste i domácí peeling například z kávových zrn.

Doporučujeme přečíst: Jakou máte auru? Spočítejte si ji podle data narození.

 

STRAVA

Ohnivé znamení jako je Střelec, pod jehož vlivem se nese Bílá sobota, má výrazný vliv i na náš žaludek. Střelec probouzí dobrodružné chutě a chuťové pohárky se tak těší na všechny ty velikonoční vůně. Jak jsme již výše naznačili, pozor na sladkosti, ale pod vlivem Střelce zejména na masné výrobky. Dnes si od nich pro jistotu ještě dejte pauzu.

una vám prozradí, co vás čeká během Velikonoc (ČÁST II.)

Zdroj: Depositphotos

31.3.2024 – VELIKONOČNÍ NEDĚLE

Velikonoční neděle už bude naplno pod vlivem ohnivého Střelce. Nebojte se poddat jeho pozitivnímu vlivu. Vyrazte do společnosti, na návštěvu, k rodině, nebo si se svými nejbližšími udělejte výlet do přírody. Pokud vám počasí v tomto směru přát nebude, nic to. Čas strávíte stejně příjemně se svými milovanými i doma mezi čtyřmi stěnami. Vytáhněte staré fotografie a zavzpomínejte na blízké, kteří už s vámi nejsou. Zabavte se na dávných příhodách, nebo u společenských her, hlavně si povídejte a usmívejte se. Pocitu štěstí někdy je třeba pomoci, i když jen malým úsměvem na sílu.

Doporučujeme přečíst: Domácí kávový peeling pro tvář a tělo

 

KRÁSA A ZDRAVÍ

Když jste si včera dopřáli všechny zkrášlující kúry, dnes dodávejte svému tělu vitamíny, ale i čerstvý vzduch a hormony štěstí. Snažte se udělat vše pro to, abyste strávili příjemný sváteční den, bez zbytečných vrásek na čele. Luna přeje i masáži, ideální ve dvojici – co takhle potěšit svou drahou polovičku?

 

STRAVA

Střelec sice přeje bílkovinové stravě, ale příliš mnoho masa vám ani pod jeho vlivem dobře neudělá. Zkuste to letos jinak a připravte si netradiční velikonoční speciality. Místo masa si dopřejte vysokoproteinové rostlinné potraviny jako například sóju, luštěniny, ořechy, houby, chřest, tofu, nebo špenát. K bílkovinám nezapomeňte přidat i ovoce a garantujeme vám, že trávicí potíže vás letos zdaleka minou.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE