TEST: Philips OneBlade pro obličej a tělo - zastřihuje, tvaruje a holí?

Holení obličeje, těla nebo péče o vousy jsou běžné činnosti, které muži dělají (téměř) každý den. Někdy však jeden holicí strojek na všechny tyto činnosti nestačí. Holicí strojek Philips OneBlade by to však měl změnit, protože umožňuje snadné zastřihování, tvarování a holení obličeje nebo těla bez rizika podráždění nebo poranění pokožky. Holicí strojek Philips OneBlade jsme vyzkoušeli v naší redakci. Jak tento multifunkční holicí strojek obstál v našem testu?

Doporučujeme: Žehlení jako relaxace? Ano, díky šikovné žehličce!

ako funguje Philips OneBlade

Zdroj: Shutterstock®

Stojí Philips OneBlade za koupi?

Protože bychom v čistě ženské redakci marně hledali tolik chloupků, kolik jich má mužský plnovous nebo kolik jich obsahují vousy, otestoval ho pro nás tentokrát na vlastní kůži kolega Marián z redakce TopSpeed.sk. My jsme tam ale byli a všechny naše postřehy sepíšeme na následujících řádcích. Mariana hned v první chvíli zaujala již zmíněná multifunkčnost OneBlade, tedy to, že si s ním může holit nejen obličej, ale i tělo a že si s ním může upravovat vousy. Hlavní myšlenka tedy obstojí a zbývalo jen zjistit, zda OneBlade splňuje vše, co Philips slibuje na svých oficiálních stránkách.

Marian nejprve vyzkoušel nastavení brady. OneBlade si s ním poradil docela pohodlně. Vzhledem k tomu, že holicí strojek je dodáván s několika nástavci, nebyl problém vybrat ten správný. Konturování vousů, tedy vytváření přesných rovných linií, proběhlo hladce. Marian vyzkoušel také nástavec pro zastřihování chloupků na hrudi na délku 3 milimetry a vyzkoušel si také úpravu podpaží, pro kterou na OneBlade připevnil chránič proti pořezání. Celá péče proběhla bez problémů, bez podráždění nebo zranění.

test oneblade philips

Zdroj: Shutterstock®

Dokonalý pomocník?

Jestli mají muži něco rádi, pak je to multifunkčnost věcí, které používají. V tomto ohledu je Philips OneBlade pro naše polovičky opravdu ideální. Muži s ním mohou dostat pod kontrolu doslova všechny chloupky na svém těle - od vousů, přes bradku až po hrudník, záda nebo intimní ochlupení. Četné nástavce a zdokonalená technologie Philips OneBlade zajišťují oholení na požadovanou délku a hlavně se zárukou, že se nepořežou. Pokud hledáte všestranného pomocníka pro svého partnera, bratra nebo otce, Philips OneBlade vás nezklame.

recenzia philips oneblade

Zdroj: Shutterstock®

Jak se holicí strojek Philips OneBlade osvědčil v praxi?

Marian se na testování připravoval opravdu svědomitě a nechal si narůst nejdelší vousy, jaké kdy v životě měl, aby mohl Philips OneBlade otestovat opravdu po všech stránkách. A takhle to dopadlo:"Musím přiznat, že když mě holky z KAMZAKRASOU oslovily, abych je otestovala, byla jsem skeptická. Stejně jako řada mužů mám velmi citlivou pokožku na obličeji. A je to opravdu už několik let, co jsem se naposledy holil žiletkou. Po holení totiž vždy okamžitě následovalo podráždění a zarudnutí kůže, které přecházelo v četné vyrážky. A ty mi několik dní znepříjemňovaly život. Tak jsem se přestal holit úplně hladce a léta jsem si nechával jemné strniště a v poslední době krátké strniště.

"Před testem jsem si nechal růst vousy až dva měsíce, což bylo mé absolutní maximum. Měl jsem tedy možnost vyzkoušet všechny nástavce jeden po druhém a přesvědčil jsem se, jak snadné je upravit si vousy nebo bradku od základu. Takže pro mě je to opravdu dobrý nástroj pro vousáče, který se jim bude líbit.

"Nejvíce mě však zajímalo, zda a jak dopadne "těsné oholení". A abych řekl pravdu, byl jsem více než příjemně překvapen, protože bez jakéhokoli podráždění jsem byl po všech těch letech oholen přesně podle mých představ. Není úplně jako břitva, ale právě díky tomu nedošlo k nepříjemným následkům v podobě podráždění pokožky. Samotné holení proběhlo skvěle. Holicí strojek holí v obou směrech a opravdu nevynechal žádná místa. Byl jsem oholen krásně rychle a snadno. U brady to trvalo trochu déle, ale i tak jsem dosáhl očekávaného výsledku. Nejvíce mě potěšilo, že ani druhý nebo třetí den nedošlo k žádnému zarudnutí nebo vyrážce.

"Po tomto odhalení jsem miminkům okamžitě oznámil, že nemají ani doufat v návrat stroje :). Stal se mým novým pomocníkem při péči nejen o obličej, ale i o další části těla. Protože mě manželka doma stříhá, strojek jí dobře posloužil i při úpravě mého krku.

Philips OneBlade holenie tela

Zdroj: Shutterstock®

A jaké je Marianovo doporučení po měsíci používání?

"Philips OneBlade se skvěle používal. Má plně dostačující příslušenství a můžete jej snadno udržovat v čistotě a neustále připravený k akci. Navíc, jelikož často pracovně cestuji, nemám problém si ji vždy přibalit s sebou, což velmi oceňuji. A výdrž baterie je také opravdu dostatečná. Takže za mě jednoznačně palec nahoru a budu si dál užívat tohoto šikovného a multifunkčního pomocníka, díky kterému si opět mohu užívat dokonalé oholení během několika minut.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE